Naozaj to bol bláznivý apríl!

april-bennerKeď sme koncom marca 2015 spustili náš obchodík (pôvodne iba so sortimentom bodyniek), ani vo sne sme nečakali takú úžasnú odozvu na naše vecičky. Na prelome marca a apríla ste nás zaplavili objednávkami a aj dotazmi na tričká pre väčšie deti, ako aj pre dospelých. Veľmi nás to potešilo a vyšli sme Vám v ústrety – sortiment sme rozšírili o tričká pre chlapcov aj dievčatká.

Ešte počas veľkonočných sviatkov sme sa rozhodli pre upgrade technológií – žehličku sme vrátili späť do skrine a zakúpili sme profesionálny nažehlovací termolis (taká chutnučká to vecička, váži „iba“ 30 kg… hello, darling!) a nadviazali spoluprácu s britským predajcom tlačových médií yolö creative, ktorý ponúka špeciálne transfery Jet-Pro® SofStretch™ od amerického výrobcu NEENAH, ktoré sú – podľa viacerých hodnotení – jedny z najlepších na svete. :) Sú mimoriadne tenké a po aplikácii vyzerajú, akoby sa vpili do látky (teda nerobia dojem nejakého filmu či fólie). Látka sa dá naťahovať a neprasknú.

V tejto kombinácii sa naše veci stali naozaj neskutočne dobré – ako ste aj Vy. :) Pre cca. tucet úplne prvých zákazníkov, ktorí nás akoby raketou vystrelili ďaleko ku hviezdam a dali nám pocítiť, že to, čo robíme, dáva zmysel,  sme zároveň ponúkli možnosť bezplatnej výroby novej veci, keď z nej ich dieťatko vyrastie alebo ju vynosia. Nechceli sme totiž, aby práve tí, ktorí nás posunuli ďalej, boli znevýhodnení v porovnaní so zákazníkmi novšími, ktorí už majú tričénka vyrobené s novou technológiou. Takže tak :)

Náš apríl môžeme zhrnúť asi takto:

  1. Vyrobili sme pre vás spolu 146 vecí…
  2. …a pre nás jeden pľuzgier.
  3. V katalógu máme 28 vzorov, ktoré vieme urobiť na bodynká, detské tričká aj tričká pre dospelých.
  4. Pre MAMILA o.z. sme vyzbierali a odviedli 50 eur.
  5. Rozdali 10 vecičiek v rámci akcie 4+1 zadarmo.
  6. Zrealizovali úplne prvé fotenie niektorých našich tričiek s rozkošnou malou modelkou Evkou.
  7. Dohodli sme sa s českým výrobcom tričiek na dojčenie na spolupráci :)
  8. Prekročili sme magickú hranicu 500 fanúšikov na Facebooku.
  9. Potešili sme dvoch výhercov vecičkou podľa ich výberu.
  10. Najpredávanejším vzorom je stále Cicavec slovenský!

Tešíme sa už teraz, čo prinesie budúcnosť!

Pridaj komentár