Značku Kura Harabura vytvorila Zora Puškáčová, grafická dizajnérka a fotografka s mnohými oceneniami.

Pôvodne vyštudovaná právnička a nádejná národná expertka na pracovné právo definitívne zahodila sivé kostýmčeky, biele blúzky a lodičky na opätkoch. Vymenila ich za farebné sukne, pohodlné barefoot topánky a najmä za prácu, čo ju baví. Po naivných a ľúbivých začiatkoch jej tvorba čoraz viac pritvrdzuje ako reakcia na to, čo sa okolo nás deje a kde to vlastne žijeme… Zrkadlo do duše spoločnosti nájdete na jej autorských tričkách, šálkach či taškách. Nielenže ich sama navrhuje, ale aj sama vyrába. Z kancelárskej krysy sa stal kreatívec a žena za strojom.

Ateliér kreatívnô má vlastné DTG – tlačiareň na priamu potlač textilu. Vďaka nej vieme robiť plne individualizované produkty už od jedného kusa. Taký Mercedes medzi tlačiarňami. :) Ďalej máme dva hrnčekovače a lis na odznaky. Niekoľko najúspešnejších motívov, ktoré sa predávajú v desiatkach kusov, nám sieťotlačuje Pekné tričko Tomáša Ďurovku. 

Zora a Zuzana, ktorá má na starosti expedíciu balíčkov, sú vynikajúco zohratá dvojka. Obe sa do práce tešíme. Niekedy si spievame, inokedy kotkodákame, húkame, tancujeme… Najlepšie nás asi vystihuje hláška „J*be vám? Poďte k nám!“ Všetci sú vítaní!