Legenda menom „Cicavec“ – produkt mesiaca!

cicavec880

Je pekne symbolické, že „cicavčí“ motív sa stal okamžite bestsellerom v našom obchodíku. Vznikol ešte na jar 2012, keď som čakala Kuriatko I., niekedy v neskorých nočných hodinách (vtedy som si ešte nevážila spánku, ha). Už vtedy som podvedome vedela, že svoje deti budem dojčiť a veľmi sa mi páčil „terminus technikus“ v štýle „mláďa cicavca“ – veď aj ľudia sú cicavce a ľudské mláďatá potrebujú cicať. :) Ani neviem, ako ma napadlo vyhrať sa s vizuálom slovenskej EČV. Trocha mi to dalo zabrať, aby aj písmo vyzeralo presne ako naše, hľadala som najprv, či na to existuje font, popri tom som sa dozvedela, že EČV jednotlivých štátov EÚ vyzerajú odlišne, zistila, aký font majú Taliani, ale slovenský som nenašla… tak som písmená vytvorila manuálne podľa istého online generátora. A veľmi sa mi to páčilo, celá som sa tetelila. :)

S pocitom dobre vykonanej práce som sa začala hrať so aj značkami BOZP a keď sa moje mláďa narodilo, čakal ho set originálnych bodyčiek. Paradoxne, v mini-cicavčom motíve ho zachyteného nemám. :( Potom ma to na pár mesiacov prešlo, ale našťastie nie nadlho – do rodiny pribudol šikovný malý ploter a začala som experimentovať. Popri darčekoch pre deti našich priateľov sa kde-čo ušlo aj nášmu mláďaťu a „Cicavec“ nesmel chýbať. Bodyčko som mu veľmi rada obliekala a tak som ho nepriamo podrobila záťažovému testu.

Motív „Cicavec slovenský“ Vám vyrobím ako na bodyčko, tak na tričko. Počas celého apríla je na neho zľava 10% a jeho kúpu máte možnosť podporiť občianske združenie MAMILA sumou 1 €.

Dojčenie | cicavec

Dojčenie | cicavec

 

Pridaj komentár