Zákazník mesiaca: Klaudia a Teuško

Zákazník mesiaca: Klaudia a TeuškoMilí naši priaznivci,

s radosťou začínam nový seriál na blogu! Odteraz Vám každý mesiac predstavíme jedného z našich výnimočných zákazníkov, ktorí zároveň otestujú aj čerstvú novinku.  Zoznámte sa, Klaudia a Teuško!

 1. Na úvod nám povedz niečo o sebe a o Tvojom kuriatku :) 
  Volám sa Klaudia a môj kohútik sa volá Teuško, má jeden a pol rôčka. Vždy som sa považovala za šťastného človeka ale odkedy som mama, uvedomila som si, že to pravé šťastie, a miesto v živote som našla až teraz. Mám konečne pocit, že tu a teraz je to „to pravé orechové“ a byť mamou a manželkou je moje poslanie. Nikdy by som neverila, že to ženu naplní v takom rozsahu.
 2. Ako si objavila Kura Harabura?
  Hmmmm, asi sa zrazu zjavilo na facebooku:) Prvé, čo ma očarilo bol mamičkin mliečny barto je prostoooo….no TOPKA:
 3. Ktorá vecička má vo vašej rodinke najväčší úspech?
  U každého niečo iné….manželovi sa páči prsso s mliečkom, Teuško má najradšej „hijo, heta na koníčku“ ale myslím, že čoskoro ho vystrieda traktor a bager. A ja mám rada skoro všetky rovnako. Môj najväčší relax je, keď skladám Teuškove vecičky, a keď sú všetky také pekné a vtipné, o to je to vačšia zábava. Ůprimne priznávam, že nemáme bodynka inej značky, len kuraharabura:)
 4. Prvé dojmy z mrkvičkového bodynka?
  Konečne body, ktoré bude získavať po papaní na hodnote. Každým fľakom sa budeme blížiť k umeleckému dielu Sixtínskej kaplnky:)
 5. Čo by si odkázala ostatným, ktorí s nákupom u Kura Harabura ešte váhajú? :)
  Takí hádam ani nie sú:) Ale keby áno, tak šup-šup na kuraharabura.sk, určite tam každý nájde niečo presne pre seba a svoje malé kuriatka. Kuraharabura má nápad, vtip, kvalitu a hlavne dušu:)

Klaudia a Teuško testovali čerstvú novinku – bodyčko z novej fľakatej kolekcie. S ňou sa nemusíte báť, že sa Vám dieťatko zakecká – čím viac fľakov, tým lepšie!

Ó, fľak! | Mrkvička

IMG_2831

FullSizeRender

 

Klaudia je zároveň autorkou roztomilej básničky – Dojčovánky, motív ktorej si takisto môžete zakúpiť v našom e-shope ako bodynko alebo tričko.

Dojčenie | Dojčovánka

Dojčenie | Dojčovánka

Image11-2

 

Krásna dvojica má oblečený ladiaci set „Dojčený a nosený“ / „Dojčiaca a nosiaca“:

FullSizecRender

IMG_2880

Dojčenie | Dojčený & nosený

Dojčenie | Dojčiaca & nosiaca

Dojčenie | Dojčený & nosený

 

Pridaj komentár