Plátenná taška Vstal z mrkvy

12,90

Neskutočná spolupráca 3 v 1 – Toshka, Nikita Slovák & Kura Harabura

Nikita Slovák je ten typ človeka, ktorého podozrievam, že vo voľnom čase chodí na špacír do skrytých zákutí mojej mysle, pretože to, čo píše, mi hovorí z duše a nedokázala by som to vyjadriť lepšie. Okrem trefného, verného a občas mrazivého nazývania vecí a udalostí skutočnými menami je aj majster slovných hračiek. A tak sa zrodila aj veľkonočná prešmyčka „Vstal z mrkvy“. Olga na základe mojej predstavy dokonale nakreslila radostného zajaca, ktorý vstal z mrkvy a typografickú bodku a následné zhmotnenie tomu všetkému dáva Kuracina. :)

Kura pomáha: Autorkou ilustrácie je ukrajinská maliarka Olga Anistratenko na objednávku Kury Harabury. A vďaka Vašim objednávkam jej budem môcť dávať ďalšie zákazky na nádherné ilustrácie. Na Instagrame ju nájdete ako @toshka.art – rýchlo kuk!

Katalógové číslo: PLÁTENÁ TAŠKA Kategórie: , , ,

Vysokokvalitná a pevná nákupná taška prémiovej kvality zo 100% organickej bavlny s rozmermi 42 x 38 cm a dvomi ušami dlhými 67 cm od popredného britského výrobcu Westford Mill. Táto značka je známa svojím etickým a zodpovedným prístupom k životnému prostrediu. Gramáž cca. 200 g/m2.

Farebný odtieň potlače sa môže z technologického hľadiska a v závislosti od nastavenia vášho monitora / displeja mierne líšiť od fotografie v e-shope.

UPOZORNENIE:

Produkty, ktoré sú umiestňované na tejto internetovej stránke sú autorskými dielami.

Ide najmä o všetky grafiky, obrázky, dizajny, usporiadania a texty, ktoré sú súčasťou predávaných produktov.

Autorské práva k nimi vykonáva Mgr. Zora Puškáčová, trvale bytom Račianska 8, so sídlom Bratislava – mestská časť Nové Mesto 831 02 a/alebo spoločnosť kreatívnô s.r.o., so sídlom Račianska 8, so sídlom Bratislava – mestská časť Nové Mesto 831 02, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., odd. Sro, vl. č. 110843/B.

Každá fyzická osoba, ktorá navštívi túto internetovú stránku je oprávnená ju prezerať len za informatívnym účelom a účelom nákupu produktov. Bez výslovného súhlasu autora nie je nikto oprávnený najmä kopírovať, upravovať, zverejňovať alebo inak nakladať s autorskými dielami zverejňovanými na tejto internetovej stránke.

V prípade ohrozenia alebo porušenia autorských práv akoukoľvek treťou osobou sa bude autor a/alebo spoločnosť domáhať ochrany autorských práv v zmysle občianskoprávnych a trestnoprávnych predpisov, najmä Autorského zákona a Trestného zákona.

Prosíme všetky osoby, ktoré majú podozrenie, že mohlo dôjsť k porušeniu autorských práv diel prezentovaných na tejto internetovej stránke, aby túto skutočnosť oznámili priamo spoločnosti kreativnô s.r.o.