Plátenná taška Dúhová láska

12,90

Lásku nezastavia politici, dogmy ani zlí ľudia. (Kura)

Toto mi napadlo, keď som si spomenula na Karola, sympatického mladíka, ktorý nám nedávno priniesol do ateliéru tašku bublinkových fólií. Dostal od nás tuším hrnček a niekoľko odznakov a chvíľu sme pokecali. Asi videl, že ja aj Zuzica sme v pohode a v reči povedal: „A ja som tiež gay.“

Parlament máme plný bigotných poslancov, Slovensko je jednou z posledných krajín EÚ, ktorých právny poriadok nepozná žiadnu formu spolužitia dvojíc rovnakého pohlavia. Pod príspevkami Dedoles-u s dúhovými ponožkami sa zleteli hejteri zo všetkých kútov. Oháňajú sa otrepanými frázami ako „ochrana tradičnej rodiny“, pričom nijaký homosexuál slovenské rodiny neohrozuje. Ohrozuje ich napríklad alkoholizmus či domáce násilie.

Prajem všetkým veľa lásky. ♥ ♥ ♥

Katalógové číslo: PLÁTENÁ TAŠKA Kategórie: , , , ,

Vysokokvalitná a pevná nákupná taška prémiovej kvality zo 100% organickej bavlny s rozmermi 42 x 38 cm a dvomi ušami dlhými 67 cm od popredného britského výrobcu Westford Mill. Táto značka je známa svojím etickým a zodpovedným prístupom k životnému prostrediu. Gramáž cca. 200 g/m2.

Farebný odtieň potlače sa môže z technologického hľadiska a v závislosti od nastavenia vášho monitora / displeja mierne líšiť od fotografie v e-shope.

UPOZORNENIE:

Produkty, ktoré sú umiestňované na tejto internetovej stránke sú autorskými dielami.

Ide najmä o všetky grafiky, obrázky, dizajny, usporiadania a texty, ktoré sú súčasťou predávaných produktov.

Autorské práva k nimi vykonáva Mgr. Zora Puškáčová, trvale bytom Račianska 8, so sídlom Bratislava – mestská časť Nové Mesto 831 02 a/alebo spoločnosť kreatívnô s.r.o., so sídlom Račianska 8, so sídlom Bratislava – mestská časť Nové Mesto 831 02, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., odd. Sro, vl. č. 110843/B.

Každá fyzická osoba, ktorá navštívi túto internetovú stránku je oprávnená ju prezerať len za informatívnym účelom a účelom nákupu produktov. Bez výslovného súhlasu autora nie je nikto oprávnený najmä kopírovať, upravovať, zverejňovať alebo inak nakladať s autorskými dielami zverejňovanými na tejto internetovej stránke.

V prípade ohrozenia alebo porušenia autorských práv akoukoľvek treťou osobou sa bude autor a/alebo spoločnosť domáhať ochrany autorských práv v zmysle občianskoprávnych a trestnoprávnych predpisov, najmä Autorského zákona a Trestného zákona.

Prosíme všetky osoby, ktoré majú podozrenie, že mohlo dôjsť k porušeniu autorských práv diel prezentovaných na tejto internetovej stránke, aby túto skutočnosť oznámili priamo spoločnosti kreativnô s.r.o.