Plátenná taška Doma

12,90

V knihe „Najděte si svého Marťana“ Marek Herman píše: „DOMA – to není sedačka ani kuchyňská linka ani televize. Doma je místo, kde je bezpečno a vlídno, je to místo na odpočinek a je to místo pro vztahy.

Doma je místo, kde jsem přijímán takový, jaký jsem. Doma je místo, kde jsem v bezpečí a cítím se dobře. Doma jsou lidé, na které se můžu spolehnout. Maminky bohužel často chybují v tom, že si význam slova „domov“ vymění za „vypráno, vyžehleno, uklizeno, navařeno“ a přitom jsou unavené, sedřené, často smutné, protože je napadá: „K čemu to všechno je? Pořád dokola, jaký to má vlastně smysl?“ Když pocit domova vyměníte za mechanické úkony, tak opravdu žádný. Když je žehlení prádla více než přečtená pohádka, tak je něco špatně. Pro maminky bych to napsal asi takto: obětavost ANO, obětovat se NE. Vidíte ten rozdíl? Jedna z nejdůležitějších věcí je, aby maminka byla spokojená a v pohodě, dítě si to z ní pak už vezme samo. Možná, že právě ta pohádka, kterou se dneska rozhodnete číst svému synovi místo žehlení košil a ručníků, mu před očima otevře obraz, který si bude pamatovat celý svůj život. Možná právě to pohlazení, které mu dáte, než usne, v něm ukotví pocit bezpečí…“

Ďalšia zo série myšlienok známeho českého pedagóga a lektora Mareka Hermana, zaodených v dizajne od Kury. ♥ Dokonalá harmónia múdrosti a krásy.

Katalógové číslo: PLÁTENÁ TAŠKA Kategórie: , ,

Vysokokvalitná a pevná nákupná taška prémiovej kvality zo 100% organickej bavlny s rozmermi 42 x 38 cm a dvomi ušami dlhými 67 cm od popredného britského výrobcu Westford Mill. Táto značka je známa svojím etickým a zodpovedným prístupom k životnému prostrediu. Gramáž cca. 200 g/m2.

Farebný odtieň potlače sa môže z technologického hľadiska a v závislosti od nastavenia vášho monitora / displeja mierne líšiť od fotografie v e-shope.

UPOZORNENIE:

Produkty, ktoré sú umiestňované na tejto internetovej stránke sú autorskými dielami.

Ide najmä o všetky grafiky, obrázky, dizajny, usporiadania a texty, ktoré sú súčasťou predávaných produktov.

Autorské práva k nimi vykonáva Mgr. Zora Puškáčová, trvale bytom Račianska 8, so sídlom Bratislava – mestská časť Nové Mesto 831 02 a/alebo spoločnosť kreatívnô s.r.o., so sídlom Račianska 8, so sídlom Bratislava – mestská časť Nové Mesto 831 02, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., odd. Sro, vl. č. 110843/B.

Každá fyzická osoba, ktorá navštívi túto internetovú stránku je oprávnená ju prezerať len za informatívnym účelom a účelom nákupu produktov. Bez výslovného súhlasu autora nie je nikto oprávnený najmä kopírovať, upravovať, zverejňovať alebo inak nakladať s autorskými dielami zverejňovanými na tejto internetovej stránke.

V prípade ohrozenia alebo porušenia autorských práv akoukoľvek treťou osobou sa bude autor a/alebo spoločnosť domáhať ochrany autorských práv v zmysle občianskoprávnych a trestnoprávnych predpisov, najmä Autorského zákona a Trestného zákona.

Prosíme všetky osoby, ktoré majú podozrenie, že mohlo dôjsť k porušeniu autorských práv diel prezentovaných na tejto internetovej stránke, aby túto skutočnosť oznámili priamo spoločnosti kreativnô s.r.o.