Dámske mikina s kapucňou Nebuďte kokoti

44,90

Najobľúbenejšie motívy od Rosie Naive Art na jeseň aj na mikinách!

LIMITKA 2023  = kým má dodávateľ zásoby

Vymazať
Best Seller
Katalógové číslo: MIKINA Kategórie: , , ,

OFICIÁLNY MERCH ROSIE NAIVE ART

Dámska mikina s kapucňou a „klokaním vačkom“ z 85% organickej bavlny s certifikátom GOTS. Bavlna je pred spracovaním vyčesaná (combed cotton), prstencovo upradená (ring-spun cotton) a predpraná v špeciálnych enzýmoch (fabric washed), aby sa látka už nezrazila a nemenila tvar. Zvyšných 15% tvorí recyklovaný polyester z PET fľaší. Gramáž: 350 g/m².

Výrobca: Stanley / Stella (Belgicko)
Certifikáty: GOTS, Oeko-Tex, PETA-Approved Vegan, Fair Wear

Aby vám potlač vydržala čo najdlhšie, prečítajte si, ako sa o mikinu správne starať.

Farebný odtieň potlače sa môže z technologického hľadiska a v závislosti od nastavenia vášho monitora / displeja mierne líšiť od fotografie v e-shope.

Mimoriadne kvalitná mikina z česanej, prstencovo pradenej organickej bavlny. Látka má enzymatickú úpravu a bola už počas výrobného procesu vypratá, takže sa pri správnom praní viac nezrazí a nemení tvar. Takýto materiál je na dotyk navyše veľmi príjemný, hebký a poddajný.

Výrobca: Stanley / Stella (Belgicko)
Certifikáty: GOTS, Oeko-Tex, PETA-Approved Vegan, Fair Wear

Upozornenie: V prípade, že váhate medzi dvoma veľkosťami, odporúčam zvoliť väčšiu veľkosť.

V prípade, ak vám veľkosť nevyhovuje, odporúčam mikinu pánskeho strihu.

MIERY v cm XS S M L XL XXL
Hrudník (1/2)
50,5
53
56
59
62
65
Dĺžka
59
61
63
65
66
67
Dĺžka rukávov
69,8
71
72.5
73.8
75
76.2

UPOZORNENIE:

Produkty, ktoré sú umiestňované na tejto internetovej stránke sú autorskými dielami.

Ide najmä o všetky grafiky, obrázky, dizajny, usporiadania a texty, ktoré sú súčasťou predávaných produktov.

Autorské práva k nimi vykonáva Mgr. Zora Puškáčová, trvale bytom Račianska 8, so sídlom Bratislava – mestská časť Nové Mesto 831 02 a/alebo spoločnosť kreatívnô s.r.o., so sídlom Račianska 8, so sídlom Bratislava – mestská časť Nové Mesto 831 02, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., odd. Sro, vl. č. 110843/B.

Každá fyzická osoba, ktorá navštívi túto internetovú stránku je oprávnená ju prezerať len za informatívnym účelom a účelom nákupu produktov. Bez výslovného súhlasu autora nie je nikto oprávnený najmä kopírovať, upravovať, zverejňovať alebo inak nakladať s autorskými dielami zverejňovanými na tejto internetovej stránke.

V prípade ohrozenia alebo porušenia autorských práv akoukoľvek treťou osobou sa bude autor a/alebo spoločnosť domáhať ochrany autorských práv v zmysle občianskoprávnych a trestnoprávnych predpisov, najmä Autorského zákona a Trestného zákona.

Prosíme všetky osoby, ktoré majú podozrenie, že mohlo dôjsť k porušeniu autorských práv diel prezentovaných na tejto internetovej stránke, aby túto skutočnosť oznámili priamo spoločnosti kreativnô s.r.o.