Veľkostná tabuľka | CHLAPEC

Kvalitné tričko z česanej organickej bavlny v džersejovom tkaní (combed organic cotton jersey). Takýto materiál je na dotyk veľmi príjemný, hebký a poddajný.

Výrobca: SOL’S (Francúzsko)
Certifikáty: organic cotton, Fair Wear, Oeko-Tex

Textil pod dohľadom IFTH (Institut Français du Textile et de l’Habillement).

Upozornenie: Francúzske číslovanie je mierne odlišné od nášho. V prípade, že váhate medzi dvoma veľkosťami, odporúčam zvoliť vždy väčšiu veľkosť.

veľkosť 2 roky 4 roky 6 rokov 8 rokov 10 rokov 12 rokov
na šírku (cm)
26
29
32
35
38
41
na dĺžku (cm)
39
42
45
48
52
56

Veľkostná tabuľka | DIEVČA

Kvalitné tričko v slušivom dievčenskom strihu, ušité z poločesanej prstencovo pradenej bavlny (semi-combed ringspun cotton). Takýto materiál je na dotyk veľmi jemný, vzdušný a látka pritom drží tvar, je pevná a odolná.

Výrobca: SOL’S (Francúzsko)
Certifikáty: Fair Wear, Oeko-Tex

Textil pod dohľadom IFTH (Institut Français du Textile et de l’Habillement).

Upozornenie: Francúzske číslovanie je mierne odlišné od nášho. V prípade, že váhate medzi dvoma veľkosťami, odporúčam zvoliť vždy väčšiu veľkosť.

veľkosť 2 roky 4 roky 6 rokov 8 rokov 10 rokov 12 rokov
na šírku (cm)
30
32
34
36
38
40
na dĺžku (cm)
38
41
44
47
50
53

Chlapčenské tričko Valibuk

16,90

Nádherný farebný motív Valibuk s kresbou bukových listov, venovaný všetkým mocným, silným chlapčekom. Pavol Dobšinský – ďakujem!

„Stará moja, stará, vieš ty čo?“ riekne po čase otec, „ak nás Pán Boh živiť bude, ty toho chlapca za sedem rokov nadájať musíš, môžbyť, že dač hodného z neho vyrastie.“
„Nože no,“ povedala žena, „keď len tak chceš, nechže ti bude.“
A tak zostalo.
Matka chlapca dojčila a chlapec zo dňa na deň zmocnieval. Rodičia sa nevedeli od divu kde podieť, keď ho v treťom roku videli jedličky ako noha hrubé zo zeme trhať. V siedmom sa už na duby lapal. Tu ho už mater chcela prestať dojčiť, ale jej milý synček povedal, že aby ho ešte len za sedem rokov nadájala. Matke sa to už nevidelo, ale mu predsa len prisľúbila.
Po štrnásť rokoch takú hroznú silu mal, že i tie najväčšie buky a duby zo zeme ako najtenšie konope trhal a po osem i desať kusov na pleci do domu nosil.
„Ej, mamo, mamo!“ prihovoril sa raz materi, „vy ste ma dobre vydojčili; ale sa ešte bojím, že by mi to trhanie dubov daraz poškodilo. Keby ste vy mňa ešte za jedny tri zimy chceli nadájať!“
„I keď tak myslíš,“ povedala mu mať, „veď ja to preto ešte ta urobím.“

Celú povesť od Dobšinského nájdete tu: http://zlatyfond.sme.sk/dielo/585/Dobsinsky_Prostonarodne-slovenske-povesti-Prvy-zvazok/13#ftn.d56e2928#ixzz4RQskkEY0

Vymazať
Veľkostná tabuľka | CHLAPEC Veľkostná tabuľka | DIEVČA
Katalógové číslo: DETSKÉ TRIČKO Kategórie: ,

Tričko s krátkymi rukávmi. 100% bavlna. Aktuálny zoznam značiek, ktoré používame, nájdete v info o textile.

Aby vám potlač vydržala čo najdlhšie, prečítajte si, ako sa o vecičku dobre starať. Farebný odtieň potlače sa môže z technologického hľadiska a v závislosti od nastavenia vášho monitora / displeja mierne líšiť od fotografie v e-shope.

UPOZORNENIE:

Produkty, ktoré sú umiestňované na tejto internetovej stránke sú autorskými dielami.

Ide najmä o všetky grafiky, obrázky, dizajny, usporiadania a texty, ktoré sú súčasťou predávaných produktov.

Autorské práva k nimi vykonáva Mgr. Zora Puškáčová, trvale bytom Račianska 8, so sídlom Bratislava – mestská časť Nové Mesto 831 02 a/alebo spoločnosť kreatívnô s.r.o., so sídlom Račianska 8, so sídlom Bratislava – mestská časť Nové Mesto 831 02, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., odd. Sro, vl. č. 110843/B.

Každá fyzická osoba, ktorá navštívi túto internetovú stránku je oprávnená ju prezerať len za informatívnym účelom a účelom nákupu produktov. Bez výslovného súhlasu autora nie je nikto oprávnený najmä kopírovať, upravovať, zverejňovať alebo inak nakladať s autorskými dielami zverejňovanými na tejto internetovej stránke.

V prípade ohrozenia alebo porušenia autorských práv akoukoľvek treťou osobou sa bude autor a/alebo spoločnosť domáhať ochrany autorských práv v zmysle občianskoprávnych a trestnoprávnych predpisov, najmä Autorského zákona a Trestného zákona.

Prosíme všetky osoby, ktoré majú podozrenie, že mohlo dôjsť k porušeniu autorských práv diel prezentovaných na tejto internetovej stránke, aby túto skutočnosť oznámili priamo spoločnosti kreativnô s.r.o.