Body Moje prvé Vianoce

13,90

Niekoľko rokov som sa bránila spracovaniu tejto vety, lebo mi prišla už príliš klišé. Ale vy ste to nevzdali a toľko mi pílili messengery a fejsbúchy a internety, že som si povedala – dobre. Výnimočne som strávila istý čas pozeraním už existujúcich vecičiek „My first Christmas“ alebo „Moje prvé Vianoce“ cez Google, aby som zaručene prišla s niečím, čo tu ešte nebolo. Zámerne som sa vyhla červeno-zeleným farebným kombináciám či santaclausovským čiapkam s brmbolcom a zvolila neopozeranú farebnú kombináciu.

Dominuje zelená, podobná striebornej jedličke, a osviežuje ju líštičková oranžová. Verím, že Vaše dieťatko bude počas svojich prvých Vianoc v tomto bodyčku naozaj rozkošné.

akvarely: Kristi Kvilis (Peace ART)

Vymazať
Katalógové číslo: BODYNKO Kategórie: , , ,

Body s dlhými alebo krátkymi rukávmi. 100% bavlna. Aktuálny zoznam značiek, ktoré používame, nájdete v info o textile.

Aby vám potlač vydržala čo najdlhšie, prečítajte si, ako sa o vecičku dobre starať. Farebný odtieň potlače sa môže z technologického hľadiska a v závislosti od nastavenia vášho monitora / displeja mierne líšiť od fotografie v e-shope.

UPOZORNENIE:

Produkty, ktoré sú umiestňované na tejto internetovej stránke sú autorskými dielami.

Ide najmä o všetky grafiky, obrázky, dizajny, usporiadania a texty, ktoré sú súčasťou predávaných produktov.

Autorské práva k nimi vykonáva Mgr. Zora Puškáčová, trvale bytom Račianska 8, so sídlom Bratislava – mestská časť Nové Mesto 831 02 a/alebo spoločnosť kreatívnô s.r.o., so sídlom Račianska 8, so sídlom Bratislava – mestská časť Nové Mesto 831 02, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., odd. Sro, vl. č. 110843/B.

Každá fyzická osoba, ktorá navštívi túto internetovú stránku je oprávnená ju prezerať len za informatívnym účelom a účelom nákupu produktov. Bez výslovného súhlasu autora nie je nikto oprávnený najmä kopírovať, upravovať, zverejňovať alebo inak nakladať s autorskými dielami zverejňovanými na tejto internetovej stránke.

V prípade ohrozenia alebo porušenia autorských práv akoukoľvek treťou osobou sa bude autor a/alebo spoločnosť domáhať ochrany autorských práv v zmysle občianskoprávnych a trestnoprávnych predpisov, najmä Autorského zákona a Trestného zákona.

Prosíme všetky osoby, ktoré majú podozrenie, že mohlo dôjsť k porušeniu autorských práv diel prezentovaných na tejto internetovej stránke, aby túto skutočnosť oznámili priamo spoločnosti kreativnô s.r.o.