Tabuľka veľkostí ACTION MAN

S M M XL XXL
dĺžka trička
67
69
71
73
75
šírka cez hrudník
46
50
54
58
63
dĺžka rukáva
19
20
21
22
23

Pánske tričko Namixuj si PREMIUM tričko! (pre neho)

19,9025,90

Tričká ACTION považujem za najlepšie, aké mi kedy prešli cez ruky. Sú dokonale vypracované, vynikajúco sedia na postave. Vyrábajú sa iba v niekoľkých špecifických odtieňoch, všetko sú to však veľmi krásne farby.

Tu máte možnosť „namixovať“ si svoje vlastné luxusné tričko, že si zvolíte motív z katalógu Kura Harabura a farbu látky, na ktorý ho vytlačím. Zvolený motív prosím napíšte do poznámky k objednávke. Pred tlačou Vás budem kontaktovať ohľadom doladenia a finálneho vzhľadu trička.

Prosím berte do úvahy o niečo dlhšiu dodaciu dobu.

Vymazať
Tabuľka veľkostí ACTION MAN
Katalógové číslo: PÁNSKE TRIČKO Kategórie: ,

Farebné tričko vysokej kvality s krátkymi rukávmi, dokonale prepracované. 95% bavlna + 5% elastan.

Aby vám potlač vydržala čo najdlhšie, prečítajte si, ako sa o vecičku dobre starať. Farebný odtieň potlače sa môže z technologického hľadiska a v závislosti od nastavenia vášho monitora / displeja mierne líšiť od fotografie v e-shope.

UPOZORNENIE:

Produkty, ktoré sú umiestňované na tejto internetovej stránke sú autorskými dielami.

Ide najmä o všetky grafiky, obrázky, dizajny, usporiadania a texty, ktoré sú súčasťou predávaných produktov.

Autorské práva k nimi vykonáva Mgr. Zora Puškáčová, trvale bytom Račianska 8, so sídlom Bratislava – mestská časť Nové Mesto 831 02 a/alebo spoločnosť kreatívnô s.r.o., so sídlom Račianska 8, so sídlom Bratislava – mestská časť Nové Mesto 831 02, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., odd. Sro, vl. č. 110843/B.

Každá fyzická osoba, ktorá navštívi túto internetovú stránku je oprávnená ju prezerať len za informatívnym účelom a účelom nákupu produktov. Bez výslovného súhlasu autora nie je nikto oprávnený najmä kopírovať, upravovať, zverejňovať alebo inak nakladať s autorskými dielami zverejňovanými na tejto internetovej stránke.

V prípade ohrozenia alebo porušenia autorských práv akoukoľvek treťou osobou sa bude autor a/alebo spoločnosť domáhať ochrany autorských práv v zmysle občianskoprávnych a trestnoprávnych predpisov, najmä Autorského zákona a Trestného zákona.

Prosíme všetky osoby, ktoré majú podozrenie, že mohlo dôjsť k porušeniu autorských práv diel prezentovaných na tejto internetovej stránke, aby túto skutočnosť oznámili priamo spoločnosti kreativnô s.r.o.